1 / 9
LED LASER PROJECTOR DJ DISCO LIGHTSHOW ZABAVА KAFIC IGROTEKA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.12.2021 17:58

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нови лед ротирачки LASER , кој може да се користат во разни прилики и забави. Посебно погодни за во кафич или игротека.
Dostava niz cela makedonija
Za naracka na 2 i poveke sleduva gratis poklon od nas

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава / Можна е замена од:

dejan
Потврден огласувач
078678755
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам