1 / 6
Кожени чизми за по лов
По Договор
31.01.2022 22:25

Аеродром / Скопје

Многу квалитетни кожени чизми од Италијанско производство,големина бр 40.Чизмите се изработени од чиста кожа и квалитетен еластичен ѓон.Кој има потреба од квалитетни чизми за лов нека се јави.Најдобро е кога ќе се пробаат а за проба не треба пари..ПО КАРГО НЕ ПРАЌАМ..ПРОБА НА ЛИЦЕ МЕСТО👍👍

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Чевли

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075632513
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам