1 / 3
Latofleks - EKSTRA CENA
1 €
30.09.2022 09:14

Аеродром / Скопје

Prodavame visoko kvaliteten LATOFLEKS za lezai, kreveti so slednive dimenzii:

190x90
200x90
190x140
190x160
190x180
200x140
200x160
200x180

Isto taka i po sopstveni dimenzii.

KVALITET SO GARANCIJA !!!

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
070341321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам