Logo

Se Izdava Deloven Prostor

Број на оглас: 2734822 | Објавен на: 03.12.2019, 17:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се продава


Se Izdava Deloven Prostor
KRUSEVSKI PAT
NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST
POFEKE INFORMAII :075442940

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Pero

Потврден огласувач