1 / 2
Детски соби комплет (медијапан)
600 €
15.11.2022 14:46

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Детски соби (нови) од медијапан.

Страници : медијапан
Лице. : медијапан висок сјај

Детската соба содржи:
Кревет, наткасна, закачалка, работно биро, столче, постојле за компјутер, плакар. ( во прилог се сликите)

По детални иформации на: 075 633 882

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава / Можна е замена од:

EURO KREATIVA INZINERING
Потврден огласувач
075633882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам