1 / 3
Kondenzatorska pilotka so odlicen kvalitet..
1.500 МКД
Цената е фиксна
24.02.2023 15:12

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVA pilotka(kondenzatorska) so dobar ton,dobar signal,kvalitetna,odlicna za cenata,postoi opcija da se kupi so phantom napojuvanje koe raboti na edna baterija od 1.5 wolt ko

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070583237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам