1 / 1
APARATCE ZA OSTETEN SLUH
1.199 МКД
Цената е фиксна
13.11.2021 20:40

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Високо квалитетни апаратчиња за лица со оштетен слух. Апаратчињата се со минијатура големина, помали од бубица сосем дискретни и незабележливи. Со апаратчето иде футрола, батерија за напојување како и проспект.
Праќам по брза пошта
Контакт тел 070-288-106

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Помагала за оштетен слух

Се продава од:

X
xx
Потврден огласувач
070288106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам