1 / 9
PROEKTOR LIGHTSHOW LASER ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI I SLICNO
1.200 МКД
Цената е фиксна
12.05.2022 13:31

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се користи за разни прилики. Проекторот има регулација за брзината на движење на светлината, стробоскопси ефект на кој исто така му се регулира фреквенцијата на трепкање и осетливост на музика, т.е. светлото се пали во ритамот на музиката, а можмо е да се подеси да работи независно од музиката.
Во сетот има трипод и адаптер.

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ВАША АДРЕСА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ КАРГО!!!

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
075812864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам