1 / 7
Konjopoi(konopoi) masi
250 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 19:32

Кисела Вода / Скопје

Se iznajmuvaat konjopoi , imam 10
konjopoi so moja dostava , cenata e 250den od parce(za iznajmeni 10 konjopoi) , za pomalku od 10 druga cena.
Tel za kontakt 076-455-793 spire

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

....
Потврден огласувач
076-455-793
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам