1 / 3
VILUSKAR VILUSKARI
1 €
Цената не е фиксна
27.06.2022 09:19

Тетово / Тетово

Се продава од:

BULA FORKLIFT
ul .101 br.103 Sedlarce Tetovo
Потврден огласувач
+38970666660
Испрати Е-маил до огласувачот

VILUSKAR STILL 4.5 TON -239

1 €

VILUSKAR LINDE PALETARKA ELEKTRICNA-222

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам