1 / 5
LED Ламба со соларно полнење и сензор на движење
249 МКД
Цената е фиксна
06.02.2022 11:08

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

=====================================
| Карактеристики за производот:
- LED ламби со сончев колектор ✔
- 20 LED диоди ✔
- ~600lm светлосен флукс ✔
- Вграден сензор за движење (се пали кога има некој во близина на ламбата) ✔
- Не се потребни батерии ✔
- Вградена 1200mA/h LG литиумска батерија ✔
- Лесни за употреба ✔
- Може да се постави на која било површина.
- Се полни и кога е облачно (кога нема воопшто сонче) ✔
- Водоотпорни својства со IP65 стандард ✔
- Одлични за во гаража, двор, тераса..

✔✔ ВИСОК КВАЛИТЕТ , НАЈНИСКА ЦЕНА!! ✔✔

✔ 3 МЕСЕЧНА ГАРАНЦИЈА!!!!!!

✔︎ Гаранција за замена или враќање на пари ако не сте задоволни.

!!!! ЧИСТЕЊЕ ЗАЛИХА 250ДЕН !!!!
=====================================
* Можна испорака по Карго експрес низ цела држава на ваш трошок (+60 ден) до карго база или до домашна адреса (+90 ден).
* НАПОМЕНА: Поради зголемена злоупотреба на интернет трговија, доколку сакате испорака надвор од КАВАДАРЦИ од наша страна, плаќањето се врши ВЕДНАШ ПРЕД самата испорака на стоката, потоа немате никакви дополнителни трошоци при врачување на вашата платена стока.
=====================================

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам