1 / 9
Drveni Dekorativni Gajbi / Дрвени Декоративни Гајби
1 МКД
03.07.2022 12:04

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Рачно изработени декоративни гајби во разни големини и бои.
Можност за испорака до дома.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

Љупчо
Потврден огласувач
071285295
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам