1 / 11
stetoskop littmann NOV
По Договор
12.08.2022 11:30

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

*prodavam novi stetoskopi
• littmann clasic III -170 evra
Zavisno od modelot imaat od 3 do 9 godini garancija

Stetoskop stetoskopi

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
072263644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам