1 / 12
NAJ EVTINI KONTEJNERI KUKI KUICKI BARAKI VIKENDICI GARAZI
1 €
Цената не е фиксна
28.11.2022 23:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Монтажен контејнер 6000мм-5000мм, 30 м2,
- Вградена кабина - тоалет
*комплетна санитарија
* гранитни подни плочки,
*довод и одвод за кои е потребен само надворешен приклучок,
- Простор наменет за мини - кујна
*довод-одвод,
*подни гранитни плочки,
- Армирана бетонска плоча 70мм
* Изолација подна стиропор 30 мм
* Ламинат
- PVC врати и прозори
- Еколошки сендвич панели (PU) 50mm по европски "CE" стандарди кои заштедуваат топлотна енергија до 50%
НАПОМЕНА:Комплетно елементите од санитарија PVC и слично во монтажниот контејнер - куќичка се по желба на клиентот

te 070706116 www.kenpanel.mk

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

ken panel
Потврден огласувач
070706116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам