1 / 3
Povolno Panasonic NV MD 1000
170 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.06.2023 21:32

Гостивар / Гостивар

Prodavam digitalna kamera Panasonic NV MD 1000 vo odlicna sostojba kako nova mnogu malku koristena kontakt 078299560

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Panasonic

Се продава од:

Gjole
Потврден огласувач
078299560
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам