1 / 10
dekorativni plafonski plocki od tvrdo presuvan stiropor
200 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2022 21:54

Чучер Сандево / Скопје

plockite se so debelina od20mm se so razlicni dimenzii 25/25 50/50 so razlicni dezeni i se dosta pogodni za toplinska izolacija se farbaat so sekakov polikolor

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

toni pirkov
Потврден огласувач
078345131
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам