1 / 4
KOZENI CIZMI
3.500 МКД
14.08.2020 13:28

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVI KOZENI CIZMI OD GOVEDSKA KOZA VISOKI I UDOBNI, CENA 3500 DEN.
GOLEMINA 43

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Чевли

Се продава од:

Gerber
Потврден огласувач
071264065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам