1 / 12
Busenje beton so kruni
1.000 МКД
15.08.2022 08:30

Аеродром / Скопје

Busenje beton so dijamantski kruni od f 50 do f 300 mm ili so poveke dupki za pogolemi dijametri. Busam do debelina od 1,2 m . Mozno e busenje na ploci zidovi od beton plocki cigla nema materjal sto ne moze da se izbusi. Majstor Dragi 070 384 312

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

Dragi
Mite bogoevski 33 a
Потврден огласувач
070384312
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам