1 / 3
LED SIJALICI E14 - 5W - 4000K!!!
По Договор
30.06.2022 12:24

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

077-519-179

Prodavam novi led sijalicki E14 - 5W - 4000K na golemo 190 komada site komplet gi prodavam ne gi delam!!!

ODGOVARAM NA POVICI OD 10 DO 18 CASOT

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам