1 / 12
БАМБУСИ И САДНИЦИ
350 МКД
24.01.2023 16:40

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ЕДНО ГОДИШНИ САДНИЦИ ОД БАМБУС ВИСОКИ ОКОЛУ 120 САНТИМИ . ИЗРЖЛИВИ НА НА НИСКИ ТЕМПЕРАТУРИ , БАМБУСОТ Е ЗИМЗЕЛЕН САДНИК КОЈ ПРОИЗВЕДУВА 35% ПОВЕЌЕ КИСЛОРОД О БИЛО КОЕ ДРУГО ДРВО ЦЕНА ЗА ПО КОРЕНЧЕ ЗА 3 САДНИЦИ 1000 ДЕН

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

ЗОРАН
Потврден огласувач
072519161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам