1 / 6
Cistenje i servisiranje na soncevi, solarni, soncev sistem
1 МКД
31.03.2023 20:30

Ѓорче Петров / Скопје

Vrshime cistenje na soncevi kolektori od bigor i otklonuvanje na defekti.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
38970777257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам