1 / 8
Nerium oleander
По Договор
28.09.2022 18:09

Охрид / Охрид

Prodavan cvekinja neriom oleander leandri ima razni boi edinacen i so dupli cvetovi mirizliv prakam i po kargo

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
075556652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам