1 / 1
Кауч
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.08.2022 13:55

Струга / Струга

Продавам кауч претапациран и сосем обновен комплет, кој се претвара во француски лежај со големи димензии 2,10 м. х 1,10м. Отворен е 1,60х2,00м. тел.070 555509. Цена по договор иш

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

Viktorija
Потврден огласувач
070555509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам