1 / 2
KREVET NOV
5.000 МКД
Цената е фиксна
14.01.2023 08:46

Аеродром / Скопје

PRODAVAM NOVI KREVETI
AMERICKO PROIZVODSTVO
MASIVNO DRVO
110 sm X 200 sm
tel. 071444004

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
077554411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам