1 / 6
Моќен LED рефлектор со соларно полнење и сензор на движење
399 МКД
Цената е фиксна
22.03.2022 13:55

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

=====================================
ПРОМО!!!!
♨♨♨ ЗА САМО 399ДЕН ♨♨♨
(САМО УШТЕ 1 ПАРЧЕ НА ТАА ЦЕНА!)
=====================================
| Карактеристики за производот:
- 3 работни режими (најнов Chipset) ✔
- LED рефлектори со сончев колектор ✔
- 40PCs 2835-SMD LED диоди ✔
- 800lm светлосен флукс ✔
- Вграден сензор за движење ✔
- Не се потребни батерии ✔
- Вградена 3600mA/h LG литиумска батерија ✔
- Лесни за употреба ✔
- Може да се постави на која било површина.
- Се полни и кога е облачно (кога нема воопшто сонче, благодарение на моќниот сончев колектор ✔
- Водоотпорни својства со IP65 стандард ✔
- Одлични за во гаража, двор, тераса..
=====================================
✔✔ НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ , НАЈНИСКА ЦЕНА!! ✔✔
=====================================
✔ 3 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА!!!!!!
(Гарантираме 3 месеци целосна исправност на производот, во спротивно го враќаме полниот изност кој сте го платиле!)
=====================================
✔︎ Гаранција за замена или враќање на пари ако не сте задоволни.
=====================================

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам