1 / 2
Kukista so lageri moze zamena
500 МКД
01.10.2021 17:45

Струга / Струга

Imam dve parcinja vnatre mereno 2’5cm a od nadvor 5’2 cm kukistana se fabricki moze i zamena za telefon ili drugo’’600 parce ili dvete 1000 den

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам