1 / 4
Ukrastni stolbovi
1 €
30.06.2022 03:03

Битола / Битола

Se prodavaat ukrasni stolbovi so zhelezna armatura,mozat da se koristat kako raftovi za butik so stakla i so shipki ili kako ukras za enterier.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
075222199
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам