1 / 5
Philips 684 AM-FM Stereo Receiver
1 €
Цената не е фиксна
01.08.2022 10:59

Ѓорче Петров / Скопје


Tuning range: FM, MW

Power output: 45 watts per channel into 4Ω (stereo)

Frequency response: 20Hz to 20kHz

Total harmonic distortion: 0.3%

Input sensitivity: 2mV (MM), 150mV (line)

Speaker load impedance: 4Ω to 16Ω

Dimensions: 480 x 150 x 380mm


100% FABRICNA SOSTOJBA ....
100% ISPRAVNA SOSTOJBA ....
SMS NE REGISTRIRAM ....
ISKLUCIVO SAMO KONTAKT TEL....


DA NAPOMENAM BEZ ZAMENI....


Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Sudahan
Luka Gerov Br 73
Потврден огласувач
0038975758200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам