1 / 7
Philips AH 384
1 €
Цената не е фиксна
01.08.2022 10:59

Ѓорче Петров / Скопје

Power output: 40 watts per channel into 8Ω (stereo)

Frequency response: 20Hz to 20kHz

Total harmonic distortion: 0.3%

Input sensitivity: 2.5mV (MM), 200mV (DIN), 200mV (line)

Signal to noise ratio: 60dB (MM), 80dB (line)

Channel separation: 40dB (line)

Output: 200mV (line), 200mV (DIN)

Speaker load impedance: 4Ω to 16Ω

Dimensions: 480 x 150 x 380mm


100% FABRICNA SOSTOJBA ....
100% ISPRAVNA SOSTOJBA ....
SMS NE REGISTRIRAM ....
ISKLUCIVO SAMO KONTAKT TEL....


DA NAPOMENAM BEZ ZAMENI....

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Sudahan
Luka Gerov Br 73
Потврден огласувач
0038975758200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам