1 / 4
12W ЛЕД Сијалици со сензор на движење 85-265V AC
249 МКД
Цената е фиксна
06.02.2022 11:08

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Најниска цена а највисок квалитет е нашиот приоритет!
Имаме на лагер голема количина.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам