1 / 5
МИКРО VD DV КАМЕРА
1.200 МКД
Цената е фиксна
30.09.2022 14:13

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Минијатурен видео рекордер предвиден и за ноќно снимање, со 6 инфра ред диоди, со внатрешна литиум полимер батерија, можност за употреба на SD мемориска картичка до 32Gb, со агол на гледање од 120 степени, за фотографирање и снимање со целосно наполнета батерија да работи и снима 100 мин. непрекинато. Сосема едноставна употреба и поставување на камерата,.Безброј корисни намени во секојдневието, за сите убави моменти во животот трајно да се зачуваат, за тајно снимање и обезбедување, за викенд, патување, прошетки, за свечености и веселби, родендени, предавања, концерти, културни манифестации.Камерата е моментален хит на пазарот, последен технички изум во таа област и најбаран произод во овие моменти.Се испорачува заедно со конзола, наменска штипка, кабел и упатство.Испораката по карго е 120 ден.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Radomir
Потврден огласувач
070550847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам