1 / 4
USB СНИМАЧ-ДИКТАФОН
1.200 МКД
11.09.2022 09:00

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Класично USB претворено во рекордер кој квалитетно снима на SD мемориска картичка до 16 Gb, подолго од 12 часа. Се преслушува на мобилен, лап топ, компјутер, има сопствена батерија, лежиште за картичка и прекинувач. Може да ви послужи во секој момент од животот како диктафон за снимање разговори, договори, предавања, концерти, собири, важни предавања, важни податоци и зборови, интервјуа, рецитали, научни предавања, судења, испитувања, кенференции и др. Батеријата автоматски се дополнува додека го преслушувате снименото. Едноставна употреба, врвен квалитет на снимката,совршен дизајн, сигурност и потреба.Испораката по карго е 120- ден.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Се продава од:

Radomir
Потврден огласувач
070550847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам