1 / 4
ДИГИТАЛНА МИКРО КАМЕРА
1.000 МКД
Цената е фиксна
20.06.2022 09:28

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Една од најминијатурните камери на пазарот, големина 27Х26Х26мм, современа технологија и неограничени можности со капацитет на мемориска картичка до 32Gb, Поседува внатрешна литиум-полимер батерија од 5V,.Прегледувањето на снименото може да се изврши на мобилен, лап топ или компјутер преку USB кабелот што ке го добиете со камерата, а додека го прегледувате материјалот, батеријата автоматски ке се дополнува. Конечно моќна камера со минијатурни димензии имате на располагање за сите ваши потреби и фантазии. Не дозволувајте да се заборават важните, веселите, среќните и посебно атрактивните моменти од вашиот живот. Испораката преку карго е 120 ден.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Radomir
Потврден огласувач
070550847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам