1 / 12
PRODAZBA MONTAZA REZERVNI DELOVI ODRZUVANJE NA SOLARNI SISTE
По Договор
21.09.2022 12:54

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodazba na solarni paneli za topla voda I nivno montiranje, servis, rezervni delovi odrzuvanje, dostapni cistenje od bigor vo sekoe vreme tel za kontakt 071325454

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

stojne
Skopje
Потврден огласувач
071325454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам