1 / 7
Denon PMA-500V
1 €
Цената не е фиксна
01.08.2022 10:59

Ѓорче Петров / Скопје

Power output: 80 watts per channel into 8Ω (stereo)

Frequency response: 20Hz to 20kHz

Total harmonic distortion: 0.07%

Input sensitivity: 0.2mV (MC), 2.5mV (MM), 150mV (line)

Signal to noise ratio: 68dB (MC), 88dB (MM), 105dB (line)

Output: 150mV (line)

Dimensions: 434 x 137 x 385mm

Weight: 9.4kg


100% FABRICNA SOSTOJBA ....
100% ISPRAVNA SOSTOJBA ....
SMS NE REGISTRIRAM ....
ISKLUCIVO SAMO KONTAKT TEL....


DA NAPOMENAM BEZ ZAMENI....

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Sudahan
Luka Gerov Br 73
Потврден огласувач
0038975758200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам