1 / 2
Luster
2.500 МКД
Цената е фиксна
05.05.2022 08:56

Аеродром / Скопје

Prodavam luster vo odlicna sostojba. Slikite se od istiot.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Vedran
Потврден огласувач
071236388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам