1 / 4
JBL PLAFONSKI ZVUCNICI
500 €
Цената е фиксна
25.03.2023 16:32

Скопје Центар / Скопје

Se prodavaat 1 golem i 2 pomali JBL PROFESIONAL plafonski ugradni zvucnici mnogu malku koristeni. Idealni za kafici i restorani i firmi . 071976662 kontakt

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

boka
Потврден огласувач
071976662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам