1 / 1
Snimanje i fotografiranje so dron
3.000 МКД
05.12.2022 17:29

Гостивар / Гостивар

Ви нудиме услуга снимање со камера и со дрон во 4К резолуција, за било каква намена (реклами, видео спотови, презентациони видеа, настани, недвижности), со професионална обработка и монтажа на видео материјали.
Можност за пренос во живо (livestream).
Можност за комплетна услуга со аудио нарација и оригинална авторска позадинска музика (инструментал).

Повеќе информации, како и преглед на комплетната аудио, фото и видео понуда, на нашата ФБ страница:

Телефон: 070 / 32 26 66
e-mail: procam2studio@gmail.com
www.facebook.com/procamproduction/

Ви благодариме за интересот...

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дрон камери

Се продава од:

Nebojsa
Потврден огласувач
070322666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам