1 / 4
BURTON cizmi za snowboard (ski board) No.44
250 €
01.02.2022 13:59

Скопје Центар / Скопје

Novi KOZENI cizmi (2 pati obleceni) za ski bord No.44 (UK-10, USA-11, EUR-44) marka: BURTON, kupeni NOVI vo 2016 g. vo Svedska za okolu 400 eur.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070208246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам