1 / 2
Два каучи и три фотељи-ЗА ТАПАЦЕРИ
1 МКД
Цената не е фиксна
19.05.2022 11:27

Битола / Битола

Се продаваат два каучи за тапацери.

Цена минимална

Контакт Љупчо 071 662 055

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

Љупчо
Потврден огласувач
071662055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам