1 / 1
Voden krevet
400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.09.2021 23:11

Скопје Центар / Скопје

Kompleten so ramka,zastitna folija,greac so termostat.
Dusekot e ednokomoren
Dimenzii; 200x160
Kupen 2800 usd.

" NE ODGOVARAM NA SKRIENI BROEVI"

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
075475057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам