1 / 7
Bexicni mikrofoni
80 €
20.03.2023 15:30

Аеродром / Скопје

Prodavam bezicni mikrofoni akg i biema. Biemata e skoro nov. Mikrofonite se vo zastitni kutii. Akg mikrofonot 80 evra biemata 200 evra

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

kristijan
Потврден огласувач
077834530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам