1 / 7
PRODAVAM OPREMA ZA IGROTEKA-KAFIC
1 €
Цената не е фиксна
13.06.2022 09:14

Аеродром / Скопје

PRODAVAM
-FISKALNA KASA
- FOTELJI
- DRVENI MASI SO PLOTNA
-DETSKI STOLCINJA
-KUKARKA
-LIZGALKA

OPREMATA I INVENTAROT SE KRATKO KORISTENI I MAKSIMALNO SOCUVANI.
CENA PO DOGOVOR, PO VIDUVANJE.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Се продава од:

Avtomobili
Потврден огласувач
071700702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам