1 / 3
Водоводџија водоинсталатер vodoinstalater
2 €
31.01.2023 15:04

Скопје Центар / Скопје

Rabotam i popravam sve od vodovod i odvod, se kakvi defekti sanitarii i dr da ne nabrojuvam.24 casa

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Останато

Се продава од:

josif
Потврден огласувач
078296539
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам