1 / 1
Klima Servis/Popravka Klimi/Клима Сервис/Поправка Клими
500 МКД
Цената не е фиксна
25.01.2023 12:35

Аеродром / Скопје

КОНТАКТ : 070-333-209

070-333-209
070-333-209
070-333-209

Комплетен Сервис за вашите клима уреди :

- Поправка на сите видови климатизери
- Полнење со фреон R22,R410,R407,R32
- Хемиско и антибактериско чистење
- Поправка на електроники
- Продажба и откуп на клими
- Сите резервни делови
- Универзални и оргинал далечински

КОНТАКТ
070-333-209
070-98-58-48

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од:

Klima Servis PROFESIONAL
Потврден огласувач
070333209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам