1 / 12
Ukrasni Pernici / Jastuci , BABY Jastucinja
150 МКД
14.08.2022 13:13

Куманово / Куманово

Dimenzija 40x40
Polnilo: Silikonsko lio
Navlaka: 100% pamuk
Za pogolema kolicina , cena po dogovor.
Moze i drugi dimenzii i dezeni na navlaka.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
072 932 718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам