1 / 1
Australian Open oficijalna topka - topki za tenis - тенис
360 МКД
27.11.2022 23:48

Карпош / Скопје

🎾Dunlop Australian Open🎾 3 топки!
-Официјална топка на првиот гренд слем турнир “Австрлија Опен 🇦🇺”
-Технологиите на “HD Core” и “HD PRO” платното го олеснуваат играњето на сите површини.
Повеќе информации и нарачки на 070317277
Промо цена 🎾270 ден🎾

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Gorazd
Потврден огласувач
070317277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам