1 / 12
LED SIJALICKI PO NAJNISKA CENA!!!!!!!
100 МКД
31.07.2021 14:27

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Prodavam plafonski led sijalicinja idealni za ZVEZDENO NEBO imam 3 golemini 2.5.cm ,2cm,1cm.Cenata e mnogu povolna.javetese moze i na viber.prakjam po kargo.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

SERVIS I PRODAZBA
Потврден огласувач
070716179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам