1 / 10
kozna garnitura 3+2+1
1 МКД
24.09.2022 17:22

Карпош / Скопје

kozna garnitura 3+2+1 pogodna za antika
germanska so drvena konstukcia i agli sve drvo
ne e lakirano trba da se lakira
ima vo trosedod kade treba da se shije malce poustil konec i vo dvosedod treba dase intervenira foteljata e super pogodna kako antika oti e stao proizvodzvo i od germanija e donesena

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

bajro
Потврден огласувач
070434155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам