1 / 3
Дебели вршници со рачка - Вршник - Vrsnik - Vrshnik Sac Сач
1.000 МКД
30.06.2022 16:49

Прилеп / Прилеп

Се продаваат дебели вршници(2мм) комплет со рачка и испорака до врата низ цела држава.

Se prodavaat vrsnici vrsnik sac sacevi debeli(2mm) komplet so racka, карго до дома + 150 денари


www.skari.mk
Фејсбук страница:

Продавница за скари и лимени производи - Prodavnica za skari

www.facebook.com/ProizvodiOdLIM

Категорија: Дом и Градина / Градина / Скара и Грил

Се продава од: Претпријатие

aluminapp.mk
Потврден огласувач
077915999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам